Zapraszamy do udziału w szkoleniach profilaktycznych

W okresie wakacji 2020 zapraszamy do udziału w bezpłatnych szkoleniach z zakresu profilaktyki uzależnień, skierowanych do dzieci i młodzieży, nauczycieli, rodziców oraz innych osób dorosłych. Szkolenia prowadzone są w formie online na platformie Google Meet, przez pedagogów, psychologów i terapeutów uzależnień.

Tematyka obejmuje rozwijanie kluczowych umiejętności społecznych, które są czynnikami chroniącymi przed uzależnieniami.

Dzieci i młodzież mogą dowiedzieć się m. in. jak radzić sobie ze stresem, jak planować i skutecznie osiągać cele życiowe oraz jak wyrażać emocje w bezpieczny sposób, co to znaczy być asertywnym.

Osoby dorosłe, rodzice i nauczyciele mogą poszerzyć swoją wiedzę w zakresie budowania konstruktywnych relacji, stosowania komunikacji wspierającej rozwój i poznać metody przeciwdziałania zachowaniom ryzykownym u młodych ludzi.

Osoby zainteresowane udziałem w naszych szkoleniach zapraszamy do zapisów pod numerem telefonu 668 367 615 lub drogą elektroniczną: profilaktyka3@mcpu.krakow.pl. Każdy uczestnik otrzyma certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu. Szkolenia prowadzone są w formie wykładowo-warsztatowej. Szczegółowe informacje na temat programów znajdują się w zakładce Szkolenia.

 

Pliki do pobrania: