Dzień Bezpiecznego Internetu 2022

Rysunek smartfona z uśmiechniętą twarzą. Na palcu obraca kulą ziemską. Napis Dzień bezpiecznego internetu 2022. Działajmy razem,Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie tak jak w latach poprzednich włączyło się w obchody Dnia Bezpiecznego Internetu.

Dzień Bezpiecznego Internetu (link do wydarzenia: https://www.saferinternet.pl/dbi/o-dbi.html) obchodzony jest w wielu krajach na świecie. Organizatorem w Polsce jest Polskie Centrum Programu Safer Internet (PCPSI), które tworzą państwowy instytut badawczy NASK i Fundacja Dajemy Dzieciom Siłę. W ramach wydarzenia w lutym 2022 roku w Polskim Radiu Kraków z inicjatywy Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie, będzie można wysłuchać audycji radiowej z cyklu „Pierwszy krok” na temat bezpieczeństwa dzieci i młodzieży w internecie.

Zachęcamy do udziału w konferencji z okazji Dnia Bezpiecznego Internetu, która odbędzie się online 8 lutego 2022 r. w godzinach od 17.00 do 20.40. Konferencja będzie dostępna dla wszystkich zainteresowanych.

Szczegółowe informacje znajdują się pod adresem: https://www.saferinternet.pl/dbi/konferencja-dbi.html

Materiały i informacje, które stanowią przekrój narzędzi idealnych do nauczania zdalnego, jak i łączących pracę offline z online znajdują się pod adresem: https://www.saferinternet.pl/dbi/pakiety-edukacyjne.html

Webinary, spektakle i lekcje online: https://www.saferinternet.pl/kalendarium.html