Gala finałowa tegorocznej edycji kampanii #OGARNIAM ŻYCIE

#OGARNIAM ŻYCIE6 czerwca 2024 roku Hali 100-LECIA KS CRACOVIA 1906 CENTRUM SPORTU NIEPEŁNOSPRAWNYCH odbyła się gala finałowa tegorocznej edycji kampanii #OGARNIAM ŻYCIE. Do udziału w imprezie zostali zaproszeni przedstawiciele z 59 szkół: podstawowych i ponadpodstawowych w Krakowie, które brały udział w 4 projektach konkursowych.

Uczestnicy za 1, 2, 3 miejsce otrzymali nagrody rzeczowe oraz zaproszenie na wyjazd rekreacyjny do Bazy Krakowskiego Szkolnego Ośrodka Sportowego w Lubogoszczy.
Każda ze szkół otrzymała certyfikat udziału w kampanii wręczany przez Panią Marię Klaman, Zastępczynię Prezydenta Miasta Krakowa oraz Panią Annę Domańska Dyrektorkę Wydziału Edukacji UMK.
Pan Mariusz Nawrot, Dyrektor Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie odebrał certyfikat dla instytucji za aktywny merytoryczny wkład w realizację kampanii, a Pracownicy Działu Profilaktyki, za realizację warsztatów z zakresu profilaktyki uzależnień dla uczniów wszystkich szkół.
Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy.

Zapraszamy także do zapoznania się z artykułem na Portalu Edukacyjnym pod linkiem: #Ogarniam życie”, czyli o tym, jak wzmacniać młodzież 

Galeria zdjęć