"Moc relacji" – seminarium w ramach realizowanego projektu

15 września 2023 r. w Sali Obrad im. Stanisława Wyspiańskiego w Urzędu Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 odbyło się Seminarium podsumowujące doświadczenia wdrożeniowe „Zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej”  w Centrum dla Rodzin w Krakowie.

Organizatorem wydarzenia był Miejski Ośrodek Pomocy społecznej wraz z partnerami: Krakowską Fundacją Psychoterapii i Rozwoju „Dom Terapii” i Miejskim Centrum Profilaktyki Uzależnień. Uczestnicy seminarium w formie bezpośredniej oraz online mogli wysłuchać wystąpień na temat roli psychoterapii w budowaniu trwałych i dobrych relacji w parze, w rodzinie, działań skierowanych w stronę dziecka, wpływu uzależnień na relacje w rodzinie oraz podsumowania w zakresie pracy z narzędziem oceny ryzyka relacyjnego stosowanym w Centrum dla Rodzin. Podsumowaniem seminarium była dyskusja panelowa z udziałem specjalistów realizujących działania w projekcie.

Realizacja seminarium była częścią projektu pn. ”MOC RELACJI – wdrożenie zintegrowanego modelu profilaktyki przemocy domowej” realizowanego w ramach Programu „Sprawiedliwość” współfinansowanego ze środków Norweskiego Mechanizmu Finansowego na lata 2014-2021.

Galeria zdjęć

Dodatkowe informacje na stronie MOPS w Krakowie

 

Logo Funduszy Norweskich, Miasta Kraków, MOPS Kraków, MCPU Kraków i Domu Terapii