#OGARANIAM ŻYCIE BIEGIEM…

"#OGRARNIAM ŻYCIE ... BIEGIEM" grupa dzieci w żółtych koszulka na mecie biegu26 maja 2023 roku pod patronatem Pana Jacka Majchrowskiego, Prezydenta Miasta Krakowa w ramach kampanii #OGARNIAM ŻYCIE odbyła się impreza biegowa pn. „#Ogarniam życie...biegiem”, zorganizowana przez Krakowski Szkolny Ośrodek Sportowy.

W imprezie wzięli udział uczniowie 40 krakowskich szkół podstawowych, które uczestniczą czynnie w pilotażowym projekcie kampanii # Ogarniam życie, bo… . Rywalizacja odbywała się na dystansie 1,5 km, na terenie Krakowskich Błoń. Uczniowie startowali w grupach 50 -osobowych z podziałem na chłopców i dziewczęta. Łącznie startowało około 360 uczniów.
W każdej kategorii nagrodzono na podium pierwsze trzy osoby, które osiągnęły najlepszy czas w biegu. Reprezentacje trzech najlepszych szkół otrzymały bony pieniężne na zakup sprzętu sportowego dla szkoły. Wszyscy uczestnicy otrzymali pamiątkowe medale, wodę i owoc. Z wielu szkół przybyły grupy kibicujących koleżanek i kolegów wraz z nauczycielami.

Wszystkim uczestnikom biegu serdecznie gratulujemy udziału w imprezie i pokonania dystansu. Poziom rywalizacji był bardzo wysoki. Uczestnikom towarzyszyły dobry humor i piękna pogoda.

Linki: