Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony

Punkt konsultacyjny MCPUTegoroczne Święto Dzielnicy III Prądnik Czerwony odbyło się w sobotę 10 czerwca 2023 r. w godzinach popołudniowych na stadionie KS Wieczysta Kraków przy ul. Kazimierza Chałupnika 16.

Podczas imprezy miały miejsce występy dzieci i młodzieży prezentujących talenty wokalne, muzyczne czy sportowe. Zaprezentował się również Zespół Pieśni i Tańców Bałkańskich  IGLIKA oraz Zespół Gooroleska. Uczestnicy korzystali licznie z animacji rodzinnych, oglądali prezentacje sceniczne oraz brali udział w konkursach z nagrodami. Wielu Mieszkańców Krakowa korzystało z porad i konsultacji psychologicznych udzielanych w namiocie Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzaleznieńw Krakowie. Tematyka rozmów dotyczyła problemu uzaleznienia od substancji i zachowań. Rodzice poszukiwali informacji na temat bezpiecznego korzystania z internetu i cyfrowych mediów przez dzieci. Udzielono ok. 50 konsultacji bezpośrednich i przekazano ok. 500 sztuk broszur i poradników profilaktycznych.

Organizatorem wydarzenia są Rada i Zarząd Dzielnicy III Prądnik Czerwony wraz z MDK - al. 29 Listopada 102 w Krakowie i KS Wieczysta Kraków.
Partnerem wydarzenia jest ArcelorMittal Poland.

Galeria zdjęć