Gala finałowa projektu #Ogarniam życie

#ogarniam życie#Ogarniam życie to miejski projekt, którego celem jest wzmacnianie kondycji psychicznej uczniów krakowskich szkół. W kończącym się właśnie roku szkolnym w pilotażowym projekcie konkursowym uczestniczyło 40 szkół podstawowych z terenu Krakowa.

Młodzi ludzie wspierani przez swoich nauczycieli odwiedzali miejskie spółki i instytucje, brali udział w szkoleniu dotyczącym pracy metodą projektu, uczestniczyli w warsztatach profilaktycznych oraz realizowali niezwykle ciekawe projekty w swoich szkołach.

12 lipca miało miejsce podsumowanie tych kilku miesięcy pracy. Podczas gali finałowej Pan Andrzej Kulig, I Zastępca Prezydenta Miasta Krakowa, wręczył przedstawicielom wszystkich szkół biorących udział w projekcie certyfikaty Szkoła Ambasador Projektu #Ogarniam życie oraz nagrodził przedstawicieli szkół, zdobywców tytułu Złotego, Srebrnego i Brązowego Ambasadora i dwa wyróżnienia. Podziękowania zostały także skierowane do partnerów projektu – wydziałów, spółek i jednostek Gminy Kraków, które współpracowały i inspirowały uczestników podczas trwania programu.

Zapraszamy do zapoznania się z materiałami informacyjnymi pod linkiem