Konferencje

Sprawozdanie z konferencji naukowej pt. „Spadek picia alkoholu wśród młodzieży”

W dniach od 10 do 12 kwietnia 2019 roku w Międzynarodowym Centrum Kultury przy Rynku Głównym 25 oraz w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 odbyła się Międzynarodowa Konferencja Naukowa Kettil Bruun Society (KBS) pt. „Youth Drinking in Decline” /„Spadek picia alkoholu wśród młodzieży”.

Zaproszenie na konferencję - "Kiedy dziecko przejmuje kontrolę - o roli kontroli w życiu i terapii osób z syndromem DDA"

Krakowskie Stowarzyszenie Terapeutów Uzależnień jest organizatorem VII Ogólnopolskiej Konferencji Ośrodka Psychoterapii DDA pt. "Kiedy dziecko przejmuje kontrolę - o roli kontroli w życiu i terapii osób z syndromem DDA", na którą zaprasza wszystkie zainteresowane osoby.

Konferencja odbędzie się 15.06.2019 roku w sali obrad Urzędu Miasta Krakowa pl Wszystkich Świętych 3-4, w godzinach od 9.00 – 16.00

 

Sprawozdanie z konferencji - 17.11.2018 Satelitarna Konferencja Szkoleniowa

17 listopada 2018 roku odbyła się Satelitarna Konferencja Szkoleniowa, w trakcie której zaprezentowane zostały najciekawsze i najbardziej przydatne z perspektywy pracy w szkole wystąpienia z jubileuszowej konferencji  pt.: „Czy psychiatria kołem się toczy?O zmienności i niezmienności w psychiatrii i psychoterapii dzieci i młodzieży, która odbywała się w Krakowie w dniach od 16 do 18 listopada b.r.

Sprawozdanie z czwartej konferencji szkoleniowej z cyklu "Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację"

25 września 2018 roku w Hali 100-lecia KS Cracovia 1906, Centrum Sportu Niepełnosprawnych przy Al. Focha 40 w Krakowie odbyła się czwarta konferencja szkoleniowa z cyklu „Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację”.

Sprawozdanie z trzeciej konferencji szkoleniowej z cyklu „Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację”

W dniu 19 czerwca 2018 roku  w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie odbyła się trzecia konferencja szkoleniowa z cyklu „Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację”.

Sprawozdanie z konferencji naukowej pt. Stymulacja i wspomaganie rozwoju człowieka w biegu życia

7 - 8 czerwca 2018 r. na Uniwersytecie Pedagogicznym odbyła się ogólnopolska  interdyscyplinarna  konferencja  naukowa pt. Stymulacja i wspomaganie rozwoju człowieka w biegu życia pod honorowym patronatem Marszałka Województwa Małopolskiego Jacka Krupy oraz Jego Magnificencji Rektora Uniwersytetu Pedagogicznego Prof. dr hab. Kazimierza Karolczaka

 

 

Sprawozdanie z konferencji naukowo-szkoleniowej pt. „Odnajdywanie siebie w procesie psychoterapii uzależnień”

W dniu 15 maja 2018 roku  w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego przy pl. Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie odbyła się konferencja naukowo-szkoleniowa pt. „Odnajdywanie siebie w procesie psychoterapii uzależnień”.

 

 

Sprawozdanie z drugiej konferencji szkoleniowej z cyklu "Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację"

W dniu 13 marca 2018 roku  w Sali Obrad Rady Miasta Krakowa im. Stanisława Wyspiańskiego przy pl Wszystkich Świętych 3-4 w Krakowie odbyła się druga konferencja szkoleniowa z cyklu „Profilaktyka uzależnień wśród dzieci i młodzieży poprzez sport i edukację”.

Organizatorami konferencji były: Wydział Sportu Urzędu Miasta Krakowa oraz Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie.

Strony