Zdrowie dla wszystkich

Stoisko konsultacyjno - informacyjne Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w KrakowieW sobotę 23 marca 2024 roku w Nowohuckim Centrum Kultury odbyła się kolejna edycja wydarzenia "Zdrowie dla wszystkich". Mieszkańcy Krakowa mieli możliwość skorzystania z bezpłatnych badań i porad lekarskich, dotyczących zdrowia fizycznego, ale także psychicznego. Miejskie Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie również aktywnie włączyło się w udział w wydarzeniu.

Pracownicy Działu Profilaktyki udzielali porad i konsultacji psychologicznych oraz w zakresie problematyki uzależnień. Dużym zainteresowaniem wśród osób odwiedzających tego dnia NCK cieszyły się broszury i poradniki dotyczące profilaktyki zachowań ryzykownych, np.: nadużywania alkoholu, sięgania po inne substancje psychoaktywne oraz stosowanie zachowań nałogowych, w szczególności nadużywanie cyfrowych mediów.

Dodatkowe informacje pod linkiem: https://www.facebook.com/kgs.krakow

 

 

Stoisko konsultacyjno - informacyjne Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w KrakowieStoisko konsultacyjno - informacyjne Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowiesala, w której odbywały się badania dla chętnych Mieszkańców Krakowamateriały edukacyjne i informacyjne na temat profilaktyki uzależnieńStoisko konsultacyjno - informacyjne Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie