15. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”

Logo konferencji, kolorowe kwadraty, biała cyfra 15W dniach od 20 do 25 września 2021 roku odbędzie się 15. Międzynarodowa Konferencja „Bezpieczeństwo dzieci i młodzieży w internecie”, która jest największym w Polsce wydarzeniem dotyczącym kwestii zagrożeń i bezpieczeństwa online. Skierowana jest do przedstawicieli sektora edukacyjnego, naukowców, ekspertów, organizacji pozarządowych, administracji publicznej oraz branży internetowej.

Funkcjonowanie Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie od 8 czerwca br

Od 8 czerwca budynek Miejskiego Centrum Profilaktyki Uzależnień w Krakowie jest dostępny dla wszystkich klientów.

Aby uniknąć niedogodności i nie czekać w kolejce, warto wcześniej umówić swoją wizytę. Pozwoli to ograniczyć niepotrzebny kontakt z innymi ludźmi i da gwarancję szybkiego załatwienia sprawy.

Wznowione również zostają spotkania grup AA, Al-Anon oraz NA.”

Zapraszamy do korzystania z programu profilaktycznego pt. "Wsparcie na starcie"

terapeutka rozmawia z dzieckiem w pokoju dziecięcymProgram jest propozycją oddziaływań profilaktycznych z obszaru przeciwdziałania uzależnieniom, skierowany jest do dzieci w wieku 7-9 lat uczęszczających do klas I-III szkół podstawowych na terenie Krakowa oraz ich rodziców.

Celem jest budowa pozytywnego obrazu korzystania z pomocy psychologicznej oraz uświadomienia roli i celu pomocy psychologicznej, terapeutycznej opiekunom dzieci.

Strony